Rádi vám pomůžeme +420 735 071 000
Kontakt

Rádi vám pomůžeme

08:00 - 18:00

+420 735 071 000

Držák střešního boxu na zeď 100 cm

Info o produktu

  • Kód výrobku: DRSB100
    Katalogové číslo: 300155
  • Dostupnost: Na skladě

Nejen početné rodiny, ale i nadšení sportovci se rozhodnou pro koupi střešního boxu, který jim výrazně

Cena dopravy

1ks - 194 Kč 2ks - 218 Kč 3ks - 218 Kč

Dostupné možnosti


  • 1 053 Kč

  • Cena bez DPH: 870 Kč
Balení obsahuje 2 ks držáků pro jeden box

DokumentNejen početné rodiny, ale i nadšení sportovci se rozhodnou pro koupi střešního boxu, který jim výrazně ulehčí cestování, a hlavně balení. Ale když se vrátíte domů, začnete hledat místo, kam jej bezpečně uložit. A zrovna skladná pomůcka to opravdu není. Váš problém může vyřešit držák střešního boxu na zeď.

 

Jedná se o úložný systém, který ušetří místo ve vaší garáži, sklepě nebo i dílně. Uskladníte v něm jakýkoliv typ střešního boxu nehledě na jeho výšku. Už jej nebudete muset nešikovně opírat o stěnu a bát se, kdy o něj zakopnete vy nebo vaše děti. Což je nejen nepraktické, ale i nebezpečné.

 

Držák střešního boxu na zeď byl zkonstruován tak, aby zabezpečil také spolehlivé uložení střešního boxu bez poškození. Ocelová konstrukce je potažena gumovým protiskluzovým návlekem, který zajistí, že se vnější lak nepoškrábe.

 

Rozestup mezi oběma rameny si rozhodnete sami při vlastní montáži. Pomocí šroubů ukotvíte ramena do zdi během několika minut. Potom už ho můžete využívat. Uložení střešního boxu do držáku je koncipováno vodorovně. Pokud držák střešního boxu na zeď nebudete používat, tak jej jednoduše sklopíte ke zdi, protože jeho ramena jsou otočná o 180°. Nebo ho v případě potřeby použijete k jinému účelu, třeba na něj uskladníte žebřík.

 

Potřebujete ještě více prostoru ve vašem sklepě či garáži? Podívejte se na další bezpečné úložné systémy – držáky na lyže a snowboardy, stojany a regály na pneumatiky nebo třeba držáky na střešní boxy.

 

Naše práce

Specifikace závěsné držáky na stěnu
Vhodný pro uložení Střešní box
Počet parkovacích míst 1
Parkování v držáku Vodorovné
Umístění stojanu Na zeď
Povrchová úprava Černá, červená
Rozestup mezi držáky Libovolně
Délka -
Šířka / Hloubka 100 cm
Výška 100 cm
Obsah balení Držáky dodáváme v rozloženem stavu - snadná montáž.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky