Rádi vám pomůžeme +420 735 071 000
Kontakt

Rádi vám pomůžeme

08:00 - 18:00

+420 735 071 000

Držák na lyže svislý (6místný)

Info o produktu

  • Kód výrobku: DRLS-6
    Katalogové číslo: 300148
  • Dostupnost: Skladem

Jak si poradit s ukládáním lyží po skončení zimní sezóny? Jak ušetřit prostor a zároveň své sportovní

Cena dopravy

1ks - 162,00 Kč 2ks - 189,00 Kč 3ks - 216,00 Kč

Dostupné možnosti


  • 1 352,18 Kč

  • Cena bez DPH: 1 117,50 Kč

DokumentJak si poradit s ukládáním lyží po skončení zimní sezóny? Jak ušetřit prostor a zároveň své sportovní vybavení na necelý rok organizovaně uložit? Představujeme svislý držák na lyže na zeď, který pojme hned šest párů tohoto zimního náčiní.

 

Jeho využití je všestranné. Můžete jej umístit do své garáže, dílny, kůlny, sklepa či podkroví. Díky své kapacitě vám nabídne dostatek prostoru pro uložení lyží celé rodiny. Avšak našimi zákazníky jsou také horské chaty či provozovatelé sjezdovek, kteří držák lyží na stěnu využívají jako součást sdílené lyžárny či místa k odpočinku na sjezdovce.

Abychom vám náš výrobek více přiblížili, přejdeme k technickým specifikacím. Produkt je 148 centimetrů dlouhý. Police na lyže disponuje hloubkou 16 centimetrů. Rozestupy mezi jednotlivými stojany potom činí 20 centimetrů. Držák na lyže na zeď je dostupný ve stříbrné povrchové úpravě, která je odolná vůči korozi. Proto je produkt možné umístit také do venkovních prostor.

 

Jednotlivé části držáku, které nesou lyže, jsou potaženy protiskluzovou PVC gumou. Nedojde tak k náhodnému sesmeknutí lyží a ani jejich poškrábání. Konce trubek jsou ukončeny plastovou krytkou z bezpečnostních a praktických důvodů. 

 

Nemusíte se obávat složité montáže. Držák obdržíte vcelku. Jediné, co vás čeká, je jeho instalace na zeď. Avšak ta vám zabere jen několik minut.

Naše práce

Specifikace závěsné držáky na stěnu
Vhodný pro uložení Lyží
Počet parkovacích míst 6
Parkování v držáku Svisle
Umístění stojanu Na zeď
Povrchová úprava Stříbrná
Rozestup mezi držáky 20cm
Délka 148 cm
Šířka / Hloubka 16 cm
Obsah balení Držák dodáváme smontovaný - snadná montáž na zeď.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky