Rádi vám pomůžeme +420 735 071 000
Kontakt

Rádi vám pomůžeme

08:00 - 18:00

+420 735 071 000

Možnosti platby

Možnosti platby
Kupní cenu za dodávané zboží je možné, dle volby kupujícího, zaplatit:


Dobírka
Objednávku zaplatíte hotově (nebo platební kartou přímo řidiči) při převzetí balíku. U zásilek do České republiky uhradíte dobírku v CZK. U zásilek na Slovensko uhradíte dobírku v EUR.
V den doručení Vás bude kontaktovat doručující řidič ohledně přesnějšího času dodání Vaší zásilky, které bude v rozpětí jedné hodiny a to nejpozději dvě hodiny před samotným doručením. Částku za zboží zaplatíte hotově nebo platební kartou přímo řidiči při převzetí zásilky.
•    dobírka je zpoplatněna poplatkem 30 Kč s DPH u dopravy Geis

Bezhotovostním převodem
Na účet  č. ú…2301243152/2010

Na fakturu se splatností
Jen státním institucím a organizacím lze poskytnout splatnost vystavených daňových dokladů na úhradu kupní ceny.

Online přes GoPay            
Platební brána GoPay je systém vyvinutý pro internetové obchody. Zprostředkovává jednoduché, rychlé a bezpečné online platby. GoPay sdružuje platební metody většiny bank působících na českém trhu. Platební brána GoPay je provozovaná na základě povolení uděleného Českou národní bankou pro poskytování platebních služeb malého rozsahu a zároveň podléhá její stanovené kontrole.
•    mPeníze - rychlá online platba pro klienty mBank.    
•    MojePlatba - rychlá online platba pro klienty Komerční banky.    
•    ePlatby - rychlá online platba pro klienty Raiffeisenbank.
•    Fio banka - rychlá online platba pro klienty Fio banky.
•    Běžný bankovní převod

Průběh platby
Peníze jsou převedeny na účet prodejce během několika minut. Díky tomu může prodejce odeslat zboží rychleji. Bezpečnost transakce garantuje Vaše banka, protože platba probíhá přímo ve Vašem internetovém bankovnictví.
Po přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví Vám bude předložen předvyplněný příkaz k úhradě obsahující všechny potřebné údaje k  platbě, který stačí jen potvrdit.
 
Platba kartou online přes GoPay
Použití platebních karet VISA, MasterCard a Maestro je pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby. Na rozdíl od výběru z bankomatu je tento způsob platby bez bankovního poplatku. Pro platbu kartou na internetu musíte mít pro toto kartu aktivovanou - informujte se ve své bance.
Údaje ze své platební karty předáváte přímo bance, nikoli prodejci. Nikdo ze zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě.
Přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro.
 
Jak postupovat v případě problémů?
V objednávkovém formuláři vyberte způsob platby – platební kartou. Po odeslání objednávky budete přesměrováni do naší zpracovatelské banky, kde budete vyzváni k zadání údajů o Vaší kartě:
•    číslo platební karty
•    datum ukončení platnosti karty
•    CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty

Tyto údaje zadáváte přímo bance, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dává tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití Vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete a volného přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti.
Jak postupovat v případě problémů?


Pokud nám banka nepotvrdí platbu vaší kartou, může to být z následujících důvodů:
•    Údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně.
•    Na vaší kartě nemáte dostatek finančních prostředků.
•    Vyčerpali jste limit pro internetové transakce.
•    Vaši kartu nelze použít pro platbu na internetu – obraťte se na vaši banku a nechte si tento typ transakcí povolit.

Naše práce - Instagram