Rádi vám pomůžeme +420 735 071 000
Kontakt

Rádi vám pomůžeme

08:00 - 18:00

+420 735 071 000

Držák na lyže svislý (5místný)

Info o produktu

  • Kód výrobku: DRLS-5
    Katalogové číslo: 300147
  • Dostupnost: Na skladě

Pokud jste fanouškem lyžování – a nezáleží na tom, jestli sjezdového nebo běžeckého – po skončení

Cena dopravy

1ks - 218 Kč 2ks - 218 Kč 3ks - 231 Kč

Dostupné možnosti


  • 1 107 Kč

  • Cena bez DPH: 915 Kč

DokumentPokud jste fanouškem lyžování – a nezáleží na tom, jestli sjezdového nebo běžeckého – po skončení sezóny narážíte stále na ten samý problém. Kam na léto uskladnit své lyže, aby byly uloženy bezpečně a zároveň nezabíraly příliš prostoru? Řešením je držák na lyže na zeď.

 

Tento výrobek poskytuje prostor pro uložení pěti párů lyží ve svislé poloze. Hloubka police je 16 centimetrů, proto do něj pohodlně umístíte všechny klasické typy lyží. Je vhodný téměř do každého prostoru – dílna, sklep, garáž, půda či podkroví. Díky své kapacitě do něj přehledně uložíte celou rodinnou výbavu. Držák lyží na stěnu mohou využít také provozovatelé zimních sjezdovek, horských chat či lyžařských půjčoven k uložení zimního vybavení svých zákazníků.

 

Délka výrobku je 121 centimetrů a rozestup mezi jednotlivými držáky činí 20 centimetrů. Povrchová úprava je stříbrná a materiál je odolný vůči korozi. Proto se nemusíte bát umístit držák na lyže i do exteriéru. Výrobek dodáváme již smontovaný – takže se nemusíte bát složité montáže. Čeká vás pouze instalace produktu na zeď, která vám zabere pouze několik okamžiků.

 

Ramena, která drží lyže, jsou potažena protiskluzovou PVC gumou, která brání jejich spadnutí či poškrábání. Z praktických důvodů jsou konce trubek opatřeny plastovou krytkou. Při výrobě produktu jsme mysleli jak na vaši bezpečnost, tak na bezpečnost vašeho zimního sportovního vybavení.

Naše práce

Specifikace závěsné držáky na stěnu
Vhodný pro uložení Lyží
Počet parkovacích míst 5
Parkování v držáku Svisle
Umístění stojanu Na zeď
Povrchová úprava Stříbrná
Rozestup mezi držáky 20cm
Délka 121 cm
Šířka / Hloubka 16 cm
Obsah balení Držák dodáváme smontovaný - snadná montáž na zeď.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky