Rádi vám pomůžeme +420 735 071 000
Kontakt

Rádi vám pomůžeme

08:00 - 18:00

+420 735 071 000

Držák na zeď L 50 cm

Info o produktu

  • Kód výrobku: DR50L
    Katalogové číslo: 300157
  • Dostupnost: Na skladě

Používáte garáž či sklep k ukládání věcí, ale už ztrácíte přehled o tom, kam jste co dali?

Cena dopravy

1ks - 194 Kč 2ks - 218 Kč 3ks - 218 Kč

Dostupné možnosti

  • 50 cm

  • 972 Kč

  • Cena bez DPH: 803 Kč
Balení obsahuje 2 ks držáků.

DokumentPoužíváte garáž či sklep k ukládání věcí, ale už ztrácíte přehled o tom, kam jste co dali? Pokud vaše garáž praská ve švech nebo prostě máte rádi ve věcech pořádek, vyzkoušejte držák na zeď. Díky jednoduchému uchycení na stěnu získáte mnohem více prostoru a budete mít vše pěkně na očích.

 

Jeho využití je vysoce multifunkční a záleží jen na vás, jaké náčiní se do něj rozhodnete uložit. Lze ho používat například k uskladnění sportovního vybavení, střešního boxu, nářadí na zahradu nebo třeba jako držák na kolo. Potom můžete vhodnou manipulací docílit umístění i několika bicyklů.

 

Díky praktickému uchycení na stěnu už nikdy nešlápnete na nešikovně uložené hrabě. Zajistíte větší bezpečnost a komfort jak sobě, tak vašim dětem nebo domácím mazlíčkům. A zároveň dané místnosti poskytnete punc organizovanosti.

 

Při objednání si vyberete ze dvou barevných variant povrchu. Záleží, zda se vám do garáže více hodí černá nebo červená barva. Držák na zeď bude kvůli snadnější dopravě doručen v demontovaném stavu. Jeho složení a uchycení do stěny však zabere jen pár chvil. Díky několika šroubům docílíte rychlé montáže a můžete jej hned používat. Výška i šířka jednoho dílu je 500 mm.

 

Potřebujete ještě více prostoru ve vašem sklepě či garáži? Podívejte se na další bezpečné úložné systémy – držáky na lyže a snowboardy, stojany a regály na pneumatiky nebo třeba držáky na střešní boxy.

 

Naše práce

Specifikace závěsné držáky na stěnu
Vhodný pro uložení Střešní box
Počet parkovacích míst Libovolně
Parkování v držáku Vodorovné
Umístění stojanu Na zeď
Povrchová úprava Černá, červená
Rozestup mezi držáky Libovolně
Délka -
Šířka / Hloubka 50 cm
Výška 50 cm
Obsah balení Držáky dodáváme v rozloženém stavu - snadná montáž.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky