Rádi vám pomůžeme +420 735 071 000
Kontakt

Rádi vám pomůžeme

08:00 - 18:00

+420 735 071 000

Držák na lyže na zeď (6místný)

Info o produktu

  • Kód výrobku: DRLV-6
    Katalogové číslo: 300152
  • Dostupnost: Na skladě

Obliba lyžování u nás roste s každou sezónou. Lidé využívají buď tuzemské sjezdovky, nebo se vydávají

Cena dopravy

1ks - 135,00 Kč 2ks - 162,00 Kč 3ks - 189,00 Kč

Dostupné možnosti

  • 16 cm
  • 24 cm

  • Cena od: 1 339,07 Kč

  • Cena bez DPH: 1 106,67 Kč
Balení obsahuje 2 ks držáků.

DokumentObliba lyžování u nás roste s každou sezónou. Lidé využívají buď tuzemské sjezdovky, nebo se vydávají pokořit zahraniční velikány. Ale co se zimním sportovním  nářadím až zimní sníh roztaje? Představujeme vám vodorovný držák na lyže na zeď.

 

Tento produkt určený pro šest párů lyží splňuje všechny požadavky pro jejich bezpečné uložení ve vodorovné poloze. Držák na lyže je určený pro početné rodiny nebo pro osoby, jež potřebují uskladnit více jak jeden typ zimního sportovního nářadí efektivně nad sebe. Ušetříte tím místo ve své garáži, sklepě či dílně, a navíc se také vyhnete nechtěnému poškrábání lyží, kdyby například při nevhodném uložení nedopatřením spadly.


Jednotlivé části držáku, na kterých mohou být uloženy lyže, snowboardy a skateboardy jsou potaženy protiskluzovou PVC gumou. Nedojde tak k náhodnému sklouznutí lyží, takže ani k jejich poškrábání. Z bezpečnostních a praktických důvodů jsou konce trubek ukončeny plastovou krytkou.

 

Fanoušci zimních sportů ocení vodorovný či svislý držák lyží na stěnu, který dodáváme ve stříbrném barevném provedení. Co se týká dalších technických specifikací, výrobek má výšku 143 centimetrů. A v případě hloubky jednotlivých polic si můžete vybrat ze dvou rozměrů v závislosti na tom, jaký typ vybavení v nich chcete skladovat. Zvolíte si tedy mezi hloubkou 16, či 24 centimetrů.

 

Pokud předem nevíte, jaký typ si vybrat, doporučujeme větší rozměr, tedy 24 centimetrů. Tak do držáku uložíte vždy to, co potřebujete.

Naše práce

Specifikace závěsné držáky na stěnu
Vhodný pro uložení Lyží, Skateboardu, Sportovního nářadí
Počet parkovacích míst 6
Parkování v držáku Vodorovné
Umístění stojanu Na zeď
Povrchová úprava Stříbrná
Rozestup mezi držáky 24cm
Šířka / Hloubka 16 cm, 24 cm
Výška 143 cm
Obsah balení Držák dodáváme smontovaný - snadná montáž na zeď.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky