Rádi vám pomůžeme +420 735 071 000
Kontakt

Rádi vám pomůžeme

08:00 - 18:00

+420 735 071 000

Stojan na kolo IQ pro 4 kola na zem – nepoškozuje kotoučové brzdy

Info o produktu

  • Kód výrobku: SNKIQ4
    Katalogové číslo: 30085
  • Dostupnost: Na skladě

Potřebujete vyřešit parkování pro cyklisty? Stojan na kolo IQ představuje efektivní řešení pro každý prostor –

Cena dopravy

1ks - 216,00 Kč 2ks - 405,00 Kč 3ks - 675,00 Kč

Dostupné možnosti


  • Cena od: 3 282,00 Kč

  • Cena bez DPH: 2 712,40 Kč

DokumentPotřebujete vyřešit parkování pro cyklisty? Stojan na kolo IQ představuje efektivní řešení pro každý prostor – ať už se jedná o park, parkoviště u společnosti či o sdílenou kolárnu v panelovém domě. Bezpečně a stabilně do něj uložíte hned čtyři jízdní kola ve venkovních prostorách i v interiérech. Cyklisty potěší, protože je navržen k uskladnění všech typů bicyklů, tedy i těch horských s kotoučovými brzdami či dětských. Při parkování kola si mohou dokonce vybrat, zda do nosiče své kolo uchytí za přední či zadní kolo.

 

Na míru navržené stojany na kola IQ mají přední doraz kola umístěný ve střední výšce kvůli jeho maximálnímu zachycení. Co se týče šířky, je vhodný pro horská kola do šířky pneumatik až 6 centimetrů. Ohýbaná 18 milimetrová ocel je pevně spojená s jeklovým rámem o rozměrech 30x30x1,5 milimetrů. Nabízí také možnost zabezpečení rámu bicyklu uchycením pomocí zámku ke konstrukci stojanu.

 

Tento výrobek je umisťován na zem, proto se nemusíte obávat složité montáže. Rozestup kol ve stojanu činí 42 centimetrů. Celková délka produktu je potom 138 centimetrů a pojme hned čtyři jízdní kola. Stojan na kolo umožňuje jednostranné i oboustranné parkování. Popřípadě také uložení s nastavením úhlu stání.

 

Můžete si zvolit z několika povrchových úprav – pozink, nerez případně specifickou barvu podle vzorkovnice RAL. Avšak povrchový materiál je vždy vytvářen tak, aby byl odolný vůči korozi.

 

Specifikace stojanu na kola
Počet parkovacích míst 4
Délka 138 cm
Rozestup kol ve stojanu 42 cm
Umístění stojanu Na zem
Vhodný pro kola S klasickou brzdou, s kotoučovou brzdou
Parkování kola ve stojanu Jednostranné, oboustranné, s nastavením úhlu stání
Povrchová úprava Pozink, nerez, barvy dle vzorkovnice RAL

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky