Rádi vám pomůžeme +420 735 071 000
Kontakt

Rádi vám pomůžeme

08:00 - 18:00

+420 735 071 000

Stojan na kola na zeď (5místný)

Info o produktu

  • Kód výrobku: SNKVARIOSTENA5
    Katalogové číslo: 300296
  • Dostupnost: Na skladě

Stojan na kola na zeď je vhodný do všech prostor bez omezení. Záleží jen na vás,

Cena dopravy

1ks - 218 Kč 2ks - 231 Kč 3ks - 286 Kč

Dostupné možnosti


  • Cena od: 3 942 Kč

  • Cena bez DPH: 3 258 Kč

DokumentStojan na kola na zeď je vhodný do všech prostor bez omezení. Záleží jen na vás, jestli jej budete užívat k osobním účelům vaší rodinné cyklistiky a postavíte jej tedy k zahradní pergole, nebo ho využijete pro společnou kolárnu či cyklo přístřešek. Ve druhém případě cyklisté ocení možnost uzamčení rámu bicyklu k bytelné konstrukci nosiče. Do stojanu umístíte čtyři jízdní kola s klasickou brzdou a je vhodný také pro uskladnění kol s brzdami kotoučovými.

 

Stojan na kola na zeď má nastavitelný úhel stání, takže šikovným umístěním docílíte úspory prostoru. Nosič stojanu tedy se stěnou může svírat uhel v rozmezí 45°-90°. Tento výrobek je k dostání v několika povrchových úpravách. Můžete volit mezi nerezem, pozinkem nebo si vybrat práškovou barvu podle vzorkovnice RAL. Stojan je vyráběn z kvalitního materiálu. Je odolný vůči korozi a nepodléhá ani vnějším vlivům. Proto je vhodný i pro umístění v exteriérech.

 

Zaměříme-li se blíže na technické parametry výrobku, stojan na kola na zeď má délku 138 centimetrů. Rozestupy mezi jednotlivými koly činí 42 centimetrů. Tento výrobek poskytuje kolům stabilní a bezpečnou pozici. Montáž stojanu vám zabere pouze pár chvil. Součástí balení je kotvící materiál do betonové stěny. Výšku umístění stojanu do zdi volte na základě toho, jaká kola do něj plánujete ukládat a jaká je jejich výška.

 

Specifikace stojanu na kola
Počet parkovacích míst 5
Délka 180 cm
Rozestup kol ve stojanu 42 cm
Umístění stojanu Na zeď
Vhodný pro kola S klasickou brzdou
Parkování kola ve stojanu S nastavením úhlu stání
Povrchová úprava Pozink, nerez, barvy dle vzorkovnice RAL

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky