Rádi vám pomůžeme +420 735 071 000
Kontakt

Rádi vám pomůžeme

08:00 - 18:00

+420 735 071 000

Stojan na kola ALFA Maxi (4-místný) do úzkých prostor

Info o produktu

  • Kód výrobku: SNKALFAM4
    Katalogové číslo: 30080
  • Dostupnost: Na skladě

Stojan na kola ALFA Maxi je vhodným východiskem pro ukládání kol především v exteriérech – u hřišť,

Cena dopravy

1ks - 231 Kč 2ks - 286 Kč 3ks - 882 Kč

Dostupné možnosti


  • Cena od: 3 213 Kč

  • Cena bez DPH: 2 655 Kč

DokumentStojan na kola ALFA Maxi je vhodným východiskem pro ukládání kol především v exteriérech – u hřišť, v parcích nebo třeba u vchodů. Cyklisté do něj svůj dopravní prostředek pohodlně zaklesnou a v případě potřeby jej mohou zabezpečit běžným zámkem. Představuje skvělé řešení také do cyklo přístřešků, sdílených koláren nebo sklepů. Svojí konstrukcí je ideální do úzkých prostor díky střídavému vyvýšení parkovacích míst o 10 centimetrů. To zabraňuje kontaktu mezi jednotlivými řídítky. Celkově stojan poskytuje kolům pevnou a stabilní pozici.

 

Stojan na kola je vhodný pro všechny kategorie i velikosti bicyklů. Nemusíte se bát ani o kotoučové brzdy horských kol. Ukotvíte do něj i dětské dopravní prostředky. Přední doraz kola je umístěný v dolní i horní části kvůli jeho maximálnímu zachycení. Co se týká šířky bicyklu, pohodlně do něj uskladníte kola s největším rozměrem pneumatiky do 6 centimetrů její šíře. Výrobek je dimenzován na uložení čtyř jízdních kol. Hledáte-li jiný počet, podívejte se na naše ostatní výrobky.

 

Z hlediska technických specifikací má stojan na kola celkovou délku 110 centimetrů, kdy rozestup kol ve stojanu činí potom 32 centimetrů. Nemusíte se bát náročné montáže, výrobek k vám dorazí již smontovaný a umisťuje se do země. Jedná se o jednostranný stojan, ve dvou povrchových úpravách – pozink a nerez. Nepodléhá korozi ani dalším vnějším vlivům.

 

Tento stojan je vhodný pro úzké prostory, protože má rozestup mezi parkovacími místy 32 cm (to je o 10 cm méně než ostatní modely). Do exteriéru ho doporučujeme, jen pokud potřebujete pro kola více parkovacích míst.

Naše práce

Specifikace stojanu na kola
Počet parkovacích míst 4
Výška 55,5 cm
Délka 112 cm
Rozestup kol ve stojanu 32 cm
Umístění stojanu Na zem
Vhodný pro kola S klasickou brzdou, s kotoučovou brzdou
Parkování kola ve stojanu Jednostranné, oboustranné, s nastavením úhlu stání
Povrchová úprava Pozink, nerez, barvy dle vzorkovnice RAL

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky