Rádi vám pomůžeme +420 735 071 000
Kontakt

Rádi vám pomůžeme

08:00 - 18:00

+420 735 071 000

Držák na kolo na zeď VERTIKAL PRO

Info o produktu

  • Kód výrobku: DR-VERTIKALPRO
    Katalogové číslo: 300135
  • Dostupnost: Na skladě

Jak si poradit s ukládáním jízdních kol? Oblíbeným produktem mezi našimi zákazníky je držák na kolo na

Cena dopravy

1ks - 189,00 Kč 2ks - 216,00 Kč 3ks - 243,00 Kč

Dostupné možnosti


  • Cena od: 1 809,00 Kč

  • Cena bez DPH: 1 495,04 Kč

DokumentJak si poradit s ukládáním jízdních kol? Oblíbeným produktem mezi našimi zákazníky je držák na kolo na zeď VERTIKAL PRO. Umožňuje vytočení do stran společně s bicyklem tak, abyste si sami zvolili optimální nastavení úhlu stání. Proto je vhodný k uskladnění dvou a více jízdních kol. Šetří prostor jak v rodinných garážích, tak v cyklo přístřešcích a kolárnách. Při parkování kola proto můžete vedlejší nosiče vytočit do stran a pohodlně uskladnit váš dopravní prostředek po každé vyjížďce. Výrobek umožňuje také zabezpečení rámu jízdního kola zámkem.

 

Tento držák kola na zeď je výškově nastavitelný, takže do něj uskladníte dětské kolo i bicykl pro dospělé. Je vhodný pro všechny typy kol – takže i pro ta horská. Byl navržen tak, aby nedocházelo k poškození kotoučových brzd. Výška výrobku je 180 centimetrů, délka 14 a hloubka potom 50 centimetrů. Povrchovou úpravou je pozink, tedy materiál vysoce odolný vůči korozi. Produkt dodáváme v rozloženém stavu. Montáž vám zabere pouze pár minut. Součástí balení je kotvící materiál do betonové zdi, který vám poskytneme zdarma.

 

V případě, že plánujete usadit více nosičů vedle sebe, doporučujeme vám při montáži použít výškový rozdíl deseti centimetrů mezi jednotlivými kusy. Každý držák na kolo na zeď tak můžete usadit blíže k sobě, čímž docílíte efektivní úspory prostoru na stěně a vejde se vám více držáků vedle sebe.

 

Výhodou je, že nastavením výšky horního držáku (tak aby nejnižší část kola, tedy spodní pneumatika, byla max. 1 cm od podlahy,) docílíte při parkovaní kola toho, že nemusíte zvedat celou váhu kola, ale zdvihnete jej pomocí řídítek nahoru a jednoduše zaparkujete do držáku. Z tohoto hlediska je vhodný držák VERTIKAL PRO i pro elektrokola, u kterých se jejich hmotnost pohybuje okolo 30 kg.

 

Upozornění: Stojan VERTIKAL PRO není vhodný pro kola, které mají nainstalovaný přední blatník.

 

Naše práce

Specifikace stojanu na kola
Nosnost
Šířka parkovacího místa 6,5 cm
Specifikace závěsné držáky na stěnu
Vhodný pro uložení Jízdních kol
Počet parkovacích míst 1
Parkování v držáku Vertikální - s nastavením úhlu stání
Umístění stojanu Na zeď
Povrchová úprava Pozink
Rozestup mezi držáky Libovolně
Délka 14 cm
Šířka / Hloubka 50 cm
Výška 180 cm
Obsah balení Držák dodávame v rozloženém stavu - snadná montáž.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky