Rádi vám pomůžeme +420 735 071 000
Kontakt

Rádi vám pomůžeme

08:00 - 18:00

+420 735 071 000

Držák na kola SEMI VERTIKAL POLO (6místný)

Info o produktu

  • Kód výrobku: DR-POLO-6
    Katalogové číslo: 300204
  • Dostupnost: Na skladě

Lámete si hlavu nad tím, jakým způsobem uložit vaše jízdní kola? Máte velkou rodinu a jste

Cena dopravy

1ks - 1 143 Kč 2ks - 1 797 Kč

Dostupné možnosti


  • 21 060 Kč

  • Cena bez DPH: 17 405 Kč

DokumentLámete si hlavu nad tím, jakým způsobem uložit vaše jízdní kola? Máte velkou rodinu a jste vášnivými cyklisty? Nebo jen potřebujete uskladnit větší počet kol? Řešením vašeho problému může být držák na kola SEMI VERTIKAL POLO, který bez problému pojme hned šest jízdních kol. Výhodou je polovertikální poloha bicyklu, ve které získá potřebnou oporu a stabilitu. Je vhodný aj pro kola s kotoučovými brzdami. Svou výškou nejsou vhodné pro dětská kola. Pokud umístíte nosič do sdílené kolárny či cyklo přístřešku, jeho uživatelé mohou své dopravní prostředky bezpečně uzamknout ke konstrukci běžným zámkem.

 

Držák na kolo má výšku 160 centimetrů, hloubku pak 110 a délku 10 centimetrů. Z hlediska barevného zpracování zákazníci nejčastěji preferují praktický černý odstín (není na něm tolik vidět znečištění), ale na vyžádání není problém dodat nosič s jakoukoliv barvou zvolenou podle vzorkovnice RAL. Produkt je vyroben z kvalitního materiálu a můžete jej tedy umístit jak ve vnitřních prostorách (garáže, sklepy, kolárny), tak v exteriérech (venkovní pergola, cyklo přístřešek, zahrada).

 

Předtím, než začnete nosič využívat, čeká vás jednoduchá montáž. Držák na kola totiž dodáváme v rozloženém stavu kvůli snažší přepravě. Důležité je vhodně zvolit rozestupy mezi jednotlivými stojany v závislosti na prostoru a velikosti skladovaných kol. Jako univerzální rozestup jsme určili vzdálenost 30 centimetrů. Při montáži horní část držáku upevníte na stěnu, druhou pak ukotvíte k podlaze. V balení naleznete materiál k montáži do betonového povrchu.

 

Specifikace závěsné držáky na stěnu
Vhodný pro uložení Jízdních kol
Počet parkovacích míst 6
Parkování v držáku Vertikální - pevné uložení kol
Umístění stojanu Na zeď
Povrchová úprava Černá, barvy dle vzorkovnice RAL
Rozestup mezi držáky Libovolně
Délka 10 cm
Šířka / Hloubka 110 cm
Výška 160 cm
Obsah balení Držák dodáváme v rozloženém stavu - snadná montáž.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý