Rádi vám pomůžeme +420 735 071 000
Kontakt

Rádi vám pomůžeme

08:00 - 18:00

+420 735 071 000

Držák kola na zeď HOOK

Info o produktu

  • Kód výrobku: DR-HOOK
    Katalogové číslo: 300136
  • Dostupnost: Na skladě

Ačkoliv někteří cyklisté dokážou svůj dopravní prostředek využívat celý rok, většina lidí jej potřebuje po skončení

Cena dopravy

1ks - 135,00 Kč 2ks - 135,00 Kč 3ks - 135,00 Kč

Dostupné možnosti


  • 821,00 Kč

  • Cena bez DPH: 678,51 Kč

DokumentAčkoliv někteří cyklisté dokážou svůj dopravní prostředek využívat celý rok, většina lidí jej potřebuje po skončení letní sezóny někam uskladnit. Pokud hledáte bezpečné, jednoduché a zároveň efektivní řešení, držák na kola na zeď z kategorie HOOK je šitý na míru právě vám.

 

Tento výrobek nabízí kapacitu pro uložení jednoho jízdního kola. Avšak při nákupu více produktů můžete získat několikamístný držák, který lze využít různými způsoby. Bude se vyjímat ve společné kolárně, ve sdíleném sklepě bytu, i ve vaší garáži, dílně či zahradě. Záleží jen na vás, do jakého prostoru se jej rozhodnete umístit. Je vyroben z kvalitního materiálu odolného vůči korozi, takže jej můžete bez obav umístit klidně i do venkovních prostor. Povětrnostní vlivy mu nemohou nikterak ublížit.

 

Věšák na jízdní kola disponuje následujícími rozměry: výška 80 centimetrů, šířka 48 a délka 14 centimetrů. Produkt nabízíme v povrchové úpravě pozinku, která dodává materiálu ještě větší odolnost. Držák vám bude dopraven již smontovaný. Na vás zůstane jednoduchá montáž na zeď, kdy kotvící materiál do betonové zdi je automatickou součástí balení. Pokud se rozhodnete pro umístění více kusů na stěnu, rozmyslete si jaké rozestupy mezi jednotlivými držáky pro vás budou dostačující. Ze zkušenosti doporučujeme minimální rozestup 30 centimetrů pro pohodlnou manipulaci s jízdními koly.

Specifikace závěsné držáky na stěnu
Vhodný pro uložení Jízdních kol
Počet parkovacích míst 1
Parkování v držáku Vertikální - pevné uložení kol
Umístění stojanu Na zeď
Povrchová úprava Pozink
Rozestup mezi držáky Libovolně
Délka 14 cm
Šířka / Hloubka 48 cm
Výška 80 cm
Obsah balení Držák dodáváme smontovaný - snadná montáž na zeď.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý