Rádi vám pomůžeme +420 735 071 000
Kontakt

Rádi vám pomůžeme

08:00 - 18:00

+420 735 071 000

Prostorově úsporný držák na lyže svislý Save Space (10místný)

Info o produktu

  • Kód výrobku: DRLS-5-24
    Katalogové číslo: 300290
  • Dostupnost: Na skladě

Nalézt řád při uskladňování sportovního vybavení a nařadí není jednoduchá záležitost – chce to určitou dávku

Cena dopravy

1ks - 189,00 Kč 2ks - 216,00 Kč 3ks - 243,00 Kč

Dostupné možnosti


  • 1 013,37 Kč

  • Cena bez DPH: 837,50 Kč

DokumentNalézt řád při uskladňování sportovního vybavení a nařadí není jednoduchá záležitost – chce to určitou dávku odvahy. Dosáhnete potom úspory místa ve vašem sklepě nebo garáži. Hledanou věc si odnesete během pár vteřin bez zbytečného pátrání. Organizaci vašeho zimního vybavení vám ulehčí držák na lyže na zeď.

Jedná se o výrobek z řady Save Space, jehož cílem je vaše lyže nejen uspořádat, ale také ušetřit cenný prostor pro ukládání dalšího náčiní. Tento výrobek disponuje kapacitou pro deset párů lyží, jež drží ve svislé poloze. Bez problému do něj uložíte jak sjezdové, tak běžecké lyže celé rodiny. Na své si přijdou také majitelé horských středisek, kteří mohou držák lyží na stěnu použít k vybudování lyžárny pro své hosty. Sportovní vybavení do něj umisťujete vždy po dvou párech za sebou.

 

Tento výrobek je vhodný pro uložení velkého množství lyžařské výstroje na malé odkládací ploše. Je vyhovující do místností, které nedisponují zrovna rozlehlými prostory. Držák je dodáván ve smontovaném stavu a umisťuje se na stěnu. Tato instalace není náročná, nemusíte se jí tedy bát.

 

Držák na lyže je vyhotoven ve stříbrné povrchové úpravě, která je odolná vůči korozi. Délka stojanu činí 123,5 centimetru, hloubka police je 24 centimetrů a rozestup mezi držáky je 20 centimetrů. Ramena držáku jsou potažena protiskluzovou PVC gumou, která brání náhodnému spadnutí či poškrábání lyží.

Naše práce

Specifikace závěsné držáky na stěnu
Vhodný pro uložení Lyží
Počet parkovacích míst 10
Parkování v držáku Svisle, Svisle Save Space
Umístění stojanu Na zeď
Povrchová úprava Stříbrná
Rozestup mezi držáky 20cm
Délka 123,5 cm
Šířka / Hloubka 24 cm
Obsah balení Držák dodáváme smontovaný - snadná montáž na zeď.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky