Rádi vám pomůžeme +420 735 071 000
Kontakt

Rádi vám pomůžeme

08:00 - 18:00

+420 735 071 000

Stojan na kola IQ s obloukem pro uzamčení kola (6 kusů)

Info o produktu

  • Kód výrobku: SNKIQ6RAM
    Katalogové číslo: 300231
  • Dostupnost: Na skladě

Přemýšlíte nad tím, jakým způsobem ukládat jízdní kola v parku, kolárně nebo před školou? Ideálním řešením je

Cena dopravy

1ks - 243,00 Kč 2ks - 945,00 Kč 3ks - 1 215,00 Kč

Dostupné možnosti


  • Cena od: 8 122,00 Kč

  • Cena bez DPH: 6 712,40 Kč

DokumentPřemýšlíte nad tím, jakým způsobem ukládat jízdní kola v parku, kolárně nebo před školou? Ideálním řešením je stojan na kola IQ s obloukem pro uzamčení rámu kola. Bicyklům poskytne fixní oporu a zároveň nabízí bezpečné uskladnění těchto dopravních prostředků. V otevřených prostorách působí elegantně a moderně. Díky speciálně vytvarovanému oblouku cyklisté uzamknou rám kola ke konstrukci i s krátkým zámkem a nemusejí se tak bát odcizení. Stojan má kapacitu šest jízdních kol. Pokud hledáte stojany s jinou kapacitou, navštivte další kategorie v této sekci.

 

Výrobek je vhodný pro všechny typy bicyklů. Takže do něj jednoduše zaklesnete dětská i horská kola s kotoučovými brzdami. Díky chytré konstrukci nemůže dojít k žádnému poškození mechanismu bicyklu. Stojan na kola umožňuje parkování předním i zadním kolem, je jen na cyklistech, jaký způsob si zvolí vzhledem ke konstrukci jejich dopravního prostředku.

 

Výrobek má délku 222 centimetrů a rozestupy mezi koly ve stojanu činí standartních 42 centimetrů. Je k dostání buď v povrchové úpravě pozinku, nebo v práškové barvě podle vzorkovnice RAL. Je vyroben z bytelného a kvalitního materiálu. Nepodléhá korozi ani povětrnostním vlivům. Stojan na kola IQ je určen k uchycení do země, takže se nemusíte obávat složité montáže. Ačkoliv je tento výrobek určen primárně k venkovnímu umístění, samozřejmě jej můžete využívat i ve vnitřních prostorech jako jsou například garáže, sklepy či cyklo přístřešky.

 

Specifikace stojanu na kola
Počet parkovacích míst 6
Délka 222 cm
Rozestup kol ve stojanu 42 cm
Umístění stojanu Na zem
Vhodný pro kola S klasickou brzdou, s kotoučovou brzdou
Parkování kola ve stojanu Jednostranné, oboustranné
Povrchová úprava Pozink, barvy dle vzorkovnice RAL

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky