Rádi vám pomůžeme +420 735 071 000
Kontakt

Rádi vám pomůžeme

08:00 - 18:00

+420 735 071 000

Držák střešního boxu na zeď

Info o produktu

  • Kód výrobku: DRSB
    Katalogové číslo: 300105
  • Dostupnost: Na skladě

Střešní box na auto bývá neocenitelným pomocníkem, když se vydáváte na cesty. Díky němu si s sebou

Cena dopravy

1ks - 135,00 Kč 2ks - 162,00 Kč 3ks - 189,00 Kč

Dostupné možnosti


  • 1 274,53 Kč

  • Cena bez DPH: 1 053,33 Kč
Balení obsahuje 2 ks držáků pro jeden box

DokumentStřešní box na auto bývá neocenitelným pomocníkem, když se vydáváte na cesty. Díky němu si s sebou můžete sbalit veškeré sportovní náčiní. Ale kam s ním, když ho zrovna nepotřebujete? Držák střešního boxu na zeď je praktickým úložným systémem, ve kterém jej bezpečně uskladníte v garáži, sklepě i dílně. Je vhodný pro všechny typy boxů, které dosahují výšky maximálně 580 mm. Protože autobox do něj uložíte na bok, jak můžete vidět na obrázku, a při větším rozměru výšky by se tam jednoduše nevměstnal.

 

Držák střešního boxu na zeď má nastavitelná ramena, takže do něj pohodlně uskladníte všechny typy autoboxů s odpovídající výškou. Ramena držáku si jednoduše nastavíte podle výšky střešního boxu od 370 mm do 580 mm tak, aby v něm zůstal pevně zaklesnutý, ale zároveň jste s ním mohli snadno manipulovat. Mysleli jsme i na lakované střešní boxy a nosná ramena jsme opatřili pružnou ochrannou pěnou. Takže se nemusíte bát o poškrábání či odírání střešního boxu.

 

Když držák střešního boxu na zeď nevyužíváte, jeho ramena vytočíte ke zdi, takže potom bude zasahovat do prostoru garáže pouze 10 cm a nebude vám překážet.

 

Kovová konstrukce držáku je v černé barvě. Ramena jsou potažena červenou ochranou pěnou pro lepší viditelnost v prostoru.

 

Potřebujete ještě více prostoru ve vašem sklepě či garáži? Podívejte se na další bezpečné úložné systémy – držáky na lyže a snowboardy, stojany a regály na pneumatiky nebo třeba držáky na střešní boxy.

 

Naše práce

Specifikace závěsné držáky na stěnu
Vhodný pro uložení Střešní box
Počet parkovacích míst 1
Parkování v držáku Vodorovné
Umístění stojanu Na zeď
Povrchová úprava Pozink
Rozestup mezi držáky Libovolně
Délka -
Šířka / Hloubka od 37 do 58 cm
Výška 48 cm
Obsah balení Držáky dodáváme v rozloženém stavu - snadná montáž.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky