Rádi vám pomůžeme +420 735 071 000
Kontakt

Rádi vám pomůžeme

08:00 - 18:00

+420 735 071 000

Držák na lyže prostorově úsporný, svislý (8místný)

Info o produktu

  • Kód výrobku: DRLS-4-24
    Katalogové číslo: 300257
  • Dostupnost: Na skladě

Slyšeli jste o systému Save Space? Pokud ne, tak se vám určitě zalíbí. Navrhli jsme prostorově

Cena dopravy

1ks - 135,00 Kč 2ks - 162,00 Kč 3ks - 189,00 Kč

Dostupné možnosti


  • 915,57 Kč

  • Cena bez DPH: 756,67 Kč

DokumentSlyšeli jste o systému Save Space? Pokud ne, tak se vám určitě zalíbí. Navrhli jsme prostorově úsporný držák na lyže na zeď, do kterého pohodlně uložíte osm párů lyží či jiného lyžařského vybavení – avšak pokud ho chcete využívat v celé jeho kapacitě, doporučujeme vám ho využít k umístění výhradně lyží.

 

Je vhodný k ukládání náčiní jak do vaší dílny, garáže, sklepa, tak třeba do podkroví. Výrobek je dodáván ve stříbrné povrchové úpravě, která je odolná vůči korozi. Je funkční i pro sdílené lyžárny v horských letoviscích, pro půjčovny nebo také může sloužit k odložení lyží přímo u sjezdovky – například u občerstvení. Kam se jej rozhodnete umístit, je jen na vás.

 

Tento držák na lyže je skutečným úložným Save Space produktem pro mnoho lyžařské výstroje na malé odkládací ploše. Pokud i vy nemáte dostatek místa pro uložení lyží a dalšího náčiní vyzkoušejte právě tento typ držáku. Věříme, že vás zaujme svojí jednoduchostí a zároveň efektivním využitím prostoru.


Ramena jsou hluboká 24 cm a byla vyrobena pro uložení dvou párů sjezdových lyží a tří párů běžeckých lyží. Ramena držáku na lyže jsou potažena protiskluzovou PVC gumou, takže se nemusíte bát o stabilitu jejich uchycení. Rozestup mezi jednotlivými držáky činí 20 centimetrů a celý držák lyží na stěnu je dlouhý 94 centimetrů. Produkt dodáváme smontovaný, proto vám jeho instalace do zdi zabere pouze pár minut.

Naše práce

Specifikace závěsné držáky na stěnu
Vhodný pro uložení Lyží
Počet parkovacích míst 8
Parkování v držáku Svisle, Svisle Save Space
Umístění stojanu Na zeď
Povrchová úprava Stříbrná
Rozestup mezi držáky 20cm
Délka 94 cm
Šířka / Hloubka 24 cm
Obsah balení Držák dodáváme smontovaný - snadná montáž na zeď.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky