Rádi vám pomůžeme +420 735 071 000
Kontakt

Rádi vám pomůžeme

08:00 - 18:00

+420 735 071 000

Držák na kolo na zeď za pedál s opěrkou kol

Info o produktu

  • Kód výrobku: DR-PEDAL
    Katalogové číslo: 300241
  • Dostupnost: Na skladě

Nadstandartní způsob uložení jízdních kol přináší držák na kolo na zeď, který bicykl uchopuje za pedál

Cena dopravy

1ks - 194 Kč 2ks - 194 Kč 3ks - 194 Kč

Dostupné možnosti


  • Cena od: 583 Kč

  • Cena bez DPH: 482 Kč

DokumentNadstandartní způsob uložení jízdních kol přináší držák na kolo na zeď, který bicykl uchopuje za pedál a obsahuje také opěrky pro přední i zadní kolo. Váš jízdní prostředek je potom bezpečně uložen ve vertikální poloze. Díky svému designu je vhodný pro všechny typy jízdních kol. Nemusíte se tedy obávat o poškození kotoučových brzd na vašem horském kole. Dokáže uchytit pneumatiky do tloušťky až 6 centimetrů. Nastavení šířky nosiče je dostupné pro každý typ bicyklu. Při montáži si zvolíte rozestup, který vám vyhovuje.

 

Tento držák na kolo na zeď ocení především zákazníci, kteří disponují úzkými prostory – ať už se jedná o chodbu, garáž, kočárkárnu či sklep. Díky efektivnímu uložení na stěně získáte dostatek místa k pohybu či k uložení jiných nezbytností. Je vhodný do každého prostoru bez omezení. Jak vidíte ve fotogalerii, pohodlně můžete umístit dva nebo tři nosiče nad sebe. Vybírat lze ze tří povrchových úprav – buď klasický pozink, nebo prášková barva v černém nebo zeleném odstínu.

 

Produkt je vyroben z masivní konstrukce, která zajišťuje bezpečné uskladnění jízdního kola. Je tvarována tak, aby žádným způsobem nedocházelo k poškození vašeho dopravního prostředku. Držák kola na zeď se skládá ze tří součástí. Otvory pro kotvení jsou připraveny. V balení najdete kompletní materiál pro montáž do betonových zdí. Zabere vám pouze pár okamžiků.

 

Naše práce

Specifikace závěsné držáky na stěnu
Vhodný pro uložení Jízdních kol
Počet parkovacích míst 1
Parkování v držáku Horizontální - za pedál
Umístění stojanu Na zeď
Povrchová úprava Černá
Rozestup mezi držáky Libovolně
Délka 175 cm
Šířka / Hloubka 175 cm
Výška 0 cm
Obsah balení Držák dodáváme smontovaný - snadná montáž na zeď. V balení je kompletní materiál pro montáž do betonových zdí.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky