Rádi vám pomůžeme +420 735 071 000
Kontakt

Rádi vám pomůžeme

08:00 - 18:00

+420 735 071 000

Držák kola na zeď za rám SKLADACÍ STRONG

Info o produktu

  • Kód výrobku: DR-STRONG
    Katalogové číslo: 300259
  • Dostupnost: Na skladě

Přejete si, aby vaše garáž byla občas nafukovací? Držák kol na zeď STRONG vám přinese nový

Cena dopravy

1ks - 135,00 Kč 2ks - 135,00 Kč 3ks - 135,00 Kč

Dostupné možnosti


  • 817,00 Kč

  • Cena bez DPH: 675,21 Kč

DokumentPřejete si, aby vaše garáž byla občas nafukovací? Držák kol na zeď STRONG vám přinese nový prostor, se kterým jste už ani nepočítali. Jedná se o výrobek, do kterého jízdního kolo zachytíte horizontálně za jeho rám. Připevňuje se na stěnu, takže vám vykouzlí více prostoru na podlaze. Ten můžete využít lepším způsobem a do vaší garáže tak můžete uložit více věcí. Je vhodný také do všech úzkých prostor – poslouží vám v chodbách, kočárkárnách či sklepech. Případně můžete zvážit také instalaci do exteriéru.

 

Výrobek je dostupný v povrchové úpravě červené a černé práškové barvy. Jeho praktickou funkcí je lehká složitelnost. Pokud jej budete potřebovat efektivně schovat, stačí z něj sejmout bicykl a ramena vytočit ke zdi. Tím získáte dostatek prostoru i bez nutnosti demontáže celé konstrukce.

 

Tento držák kola na zeď jsme opatřili bytelnou konstrukcí, kterou vyniká nad konkurencí. Současně jsme při navrhování produktu jeho tvar přizpůsobili tak, aby zpracováním nedošlo k poškození uloženého kola. Otvory pro uchycení do zdi jsou již součástí držáku. Z hlediska technických specifikací se tento produkt prodává v délce 175 centimetrů, šířce 35 a výšce 10 centimetrů. Nemusíte si dělat starosti s náročnou montáží, produkt vám bude doručen ve složeném stavu. Součástí balení je kompletní kotvící materiál pro montáž do betonové zdi.

Naše práce

Specifikace závěsné držáky na stěnu
Vhodný pro uložení Jízdních kol
Počet parkovacích míst 1
Parkování v držáku Horizontální
Umístění stojanu Na zeď
Povrchová úprava Černá, Červená
Rozestup mezi držáky Libovolně
Délka 175 cm
Šířka / Hloubka 35 cm
Výška 10 cm
Obsah balení Držák dodáváme smontovaný - snadná montáž na zeď. V balení je kompletní materiál pro montáž do betonových zdí.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky