Rádi vám pomůžeme +420 735 071 000
Kontakt

Rádi vám pomůžeme

08:00 - 18:00

+420 735 071 000

Držák kola na zeď za rám SKLADACÍ RAM

Info o produktu

  • Kód výrobku: DR-RAM
    Katalogové číslo: 300267
  • Dostupnost: Na skladě

Představujeme vám levný skládací držák kola na zeď z dílny KOVTEC. Disponuje prostorem pro zaparkování jednoho jízdního

Cena dopravy

1ks - 135,00 Kč 2ks - 135,00 Kč 3ks - 135,00 Kč

  • 840,00 Kč

  • Cena bez DPH: 694,22 Kč
Balení obsahuje 2 ks držáků.

DokumentPředstavujeme vám levný skládací držák kola na zeď z dílny KOVTEC. Disponuje prostorem pro zaparkování jednoho jízdního kola. Jedná se o jednoduchý a praktický produkt, do kterého můžete umístit jakýkoliv typ bicyklu – ať už s kotoučovými brzdami nebo bez nich. Jeho praktičnost spočívá v tom, že pokud jej právě aktivně nevyužíváte, ramena držáku jednoduše vytočíte ke zdi a opět získáte celý prostor volný.

 

Kolo se do produktu vkládá za rám, a to do horizontálního uchopení. Je vhodný pro umístění do všech úzkých prostor v podobě chodeb, garáží, kočárkáren či sklepů. Díky povrchové úpravě v pozinku je produkt vhodný také pro umístění v exteriérech. Vrstva jej chrání před působením povětrnostních vlivů a také před vznikem koroze. Věšák na kola má oproti konkurenci masivní konstrukci, na jejíž zpracování jsou kladeny vysoké požadavky z hlediska kvality. Celý výrobek byl navržen tak, aby svým tvarem nepoškodil kolo.

 

Produkt je předem opatřen otvory pro ukotvení do zdi. Součástí balení je kotvící materiál do betonové zdi. Výrobek disponuje rozměry šířky 35 centimetrů, výšky pak 10 a délka je libovolná – odvíjí se totiž od vámi zvoleného rozestupu. Háky, které drží rám kola, jsou opatřeny ochranným materiálem, který zabraňuje poškrábání vašeho bicyklu. Do úchytu je možné vložit také zámek, kterým své kolo ochráníte ve sdílených či společných prostorech kočárkáren i sklepů.

Naše práce

Specifikace závěsné držáky na stěnu
Vhodný pro uložení Jízdních kol
Počet parkovacích míst 1
Parkování v držáku Horizontální
Umístění stojanu Na zeď
Povrchová úprava Pozink
Rozestup mezi držáky Libovolně
Délka libovolná
Šířka / Hloubka 35 cm
Výška 10 cm
Obsah balení Držák dodáváme rozložený - snadná montáž na zeď. V balení je kompletní materiál pro montáž do betonových zdí.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky